Ekologiczne gospodarstwo Pani Kasi{Informacje

Odtworzeń filmu: 134911
Czas trwania: 13m 55s
Wasza opinia: 1077
Ilość reakcji: 57
Opis: Katarzyna Futyma wraz z rodzicami prowadzi ekologiczne gospodarstwo rolne w miejscowości Huta Szklana, w woj. wielkopolskim. Rodzina posiada areał o powierzchni około 38 hektar� .

Komentarze


Ekologiczne gospodarstwo Pani Kasi

- Nie mam kompletnie nic wspólnego z rolnictwem ale fajnie się ogląda wasze filmy. Prowadzący zadaje konkretne pytanie z których można się sporo dowiedzieć. Duży pozytyw. Daje suba.
- Super !!! fajnie to wygląda, nauka wymawiania r Lublin.
- Ja b y le m w e k o i dzięku je o s z u s
- A
- Pozytywna dziewczyna.pasja to motor napędowy by iść do przodu.
- Brawo Pani Kasiu. Gratuluję i życzę powodzenia.
- Brawo....pelen podziw
- https://mypolacy.neon24.pl/post/159443,zasady-prawa-naturalnego - zajmuje sie przywroceniem naszego natutalnego prawa i gdy bedzie za pare lat mozliwosc to pragne wrocic do kraju. Niestety typowi Polacy nie potrafia normalnie rozmawiac. Mam nadzieje ze mi pomozecie z informacjami. NIe mam ochoty nikogo pytac o jakies pozwolenia, a permaculture to dla mnie normalka i pragne hododac pare owieczek, kaczek itd. Wiem jak mieso owcze smakuje ale nie jak je hodowac. I prosze o jakiekolwiek praktyczne informacje na te tematy. Mam 0.5ha dzialke na wsi i na tym chce sie wybudowac. Hemprete dom pasywny. Tu w Au mialem pare kaczek khaki campbell czyli indian runners. Super zwierzaki. A kozy tez lubie ale mieso jest za hude. Jakie odmiany, ile sztuk i co trzeba. Chyba jakas komorke. Jestem w tym zielony. W Lubuskiem. I to tylko dla siebie, nie na sprzedaz. NO moze znajomym. Dzieki.
- ekologiczne gospodarstwo a krowy tylko na 6 ha są "wypasane" , to nie wypas , to po prostu stanie zwierząt na polu , pustym polu ...no ale tak to jest żeby dopłatę do tzw wypasu dostać, wielu jest takich...no i ta kukurydza ....to mleko na kukurydzy to ...ohyda ...i nie jest zdrowe i ona się szczyci zdrowym mlekiem , śmiech na sali
- Więcej udawania pod kamerę
- Dość ciekawe, licówki Konin , zawsze nowa wiedza.
- Super więcej takich gospodarstw...
- Cześć
- Skoro eko to dlaczego małe cielaki są bez krów?? Pozdrawiam
- a betoniarka też z prow
- Pani kasia super kobieta
- Bardzo dobre mleko jak u babci smak dzieciństwa serdecznie pozdrawiam i życzę powodzenia
- Brawo brawo brawo brawo brawo brawo👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
- Pic na wodę kto jest w temacie ma inne zdanie
- Taka ładna dziewczyna, a widzę że ta paskudna moda na tatuaże też do wiosek już zawitała. Odechciewa mi się tego filmiku oglądać.
- Dzień dobry,jestem Państwa widzką, prowadzę fundację która pomaga osobom uzależnionym od narkotyków. Brakuje nam na jedzenie i opatrunki dla nich nie mówiąc już o maseczkach. Od 20 lat prowadzimy działalność na ich rzecz ze środków Urzędu Miasta St. Warszawy oraz agendy Ministerstwa Zdrowia - Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii. Z powodu epidemii koronawirusa środki te są niewystarczające. Pierwszy raz odkąd istniejemy zdecydowaliśmy się na założenie zbiórki na rzecz naszych klientów. Nie śmiem prosić o wpłatę, jedyne o co proszę to o udostępnianie zbiórki dalej. Byłabym bardzo wdzięczna. Ola Stańczak, Fundacja Polityki Społecznej Prekursor https://zrzutka.pl/5ruk5x?utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=sharing_buttonfbclid=IwAR0AhEi3cg3v7931cqbxHu0TqY2qXWKnK0O7_Nop6JnWe3wvhxxGP2rx9Fo