Fermy bez chemii, antybiotyków czy leków. Poznaj nowoczesne polskie rolnictwo | Piotr Lisiecki{Informacje

Odtworzeń filmu: 8583
Czas trwania: 8m 6s
Wasza opinia: 284
Ilość reakcji: 34
Opis: ► Przekaż nam 1% swojego podatku: KRS 0000406677 ► WSPIERAJ MEDIA NARODOWE: Stowarzyszenie Marsz Niepodległości nr rach. 34 1020 1013 0000 0602 0352 8726 W tytule konieczni .

Komentarze


Fermy bez chemii, antybiotyków czy leków. Poznaj nowoczesne polskie rolnictwo | Piotr Lisiecki

- Sranie w banie zdrowe zwierzeta a poem zdrowe mieso z nich rosnie na swierzym powietrzu
- kurde ale pasza to do końca nie wiadomo czy w tym jest czy nie ma chemi a po 2 ja chciałem też wiedzieć ile taki 1 budynek kosztuje i czy jest możliwość dostać dofinansowanie.
- Podajniki firmy Roxel więc nie Polskie
- Zapraszam na mój kanał
Z tego właśnie gospodarstwa 😅
- Ściema!
- Czy brak kontaktu z dzikim ptactwem jest dobry?
- Ciekawe co te indyki jedzą , napewno ekologiczne ziarno z własnego gospodarstwa ? Dobry bajer ! I pachnący pomiot od 100000 indyków rolnik wywozi do swojego ogrodu , ale jaja.
- Pracuję w Wielkiej Brytanii jako lekarz weterynarii mam również kilkuletnie doświadczenie z Polski. Odniosę się do tematu krótko....Fermy bez chemii, antybiotyków czy leków ?? Takie coś już nie istnieje zwłaszcza na zachodzie Europy, może.... jedynie gdzieś na wschodzie Europy w biednych rejonach i małych przydomowych gospodarstwach ale to już jakieś resztki tego co było dawniej. Stymulatory wzrostu, antybiotyki paszowe, hormony i substancje anaboliczne to już NORMA !!!
- Obawiam się, że większość drobiu w polskich sklepach pochodzi z importu i to z czyszczenia magazynów. Poza tym Izrael jest potentatem produkcyjnym, a podstawowym komponentem pasz jest śruta sojowa GMO.
- Brawo Polacy.
- Zerknij i sam oceń, Strony na komórki http://stronynakomorki.pl/ , można zawsze zdobyć nową wiedzę.
- Hej.Kiedy nagracie materiał o uboju "rytualnym"?Pokazujecie że Polscy hodowcy to nie bestie,które męczą zwierzęta dla przyjemności więc pokażcie jak wygląda proces uboju rytualnego np.krowy. Potem zapytajcie samych siebie dlaczego Jezus odrzucił żydowskie rytuały w tym ubój rytualny.
- Cacuszko!
- A da się te polskie indyki sprzedać w nie polskich marketach?
- a na powietrze będą te ptaki wychodzić, czy tylko pod dachem?...
- LUDZIE TAKA ZASADA ZROZUMCIE IM WIE,KSZA FERMA TYM WIE KSZA TRUCIZNA !
To wszystko jest w gotowej paszy z paszarni ..antybiotyki KOKSYDIOSTATYKI !!!
- Czy dziś jeszcze jest ZDROWE jedzenie !!!!!????? Powietrze zatrute,to i wsio ,co rośnie.Dzieci żal.Mamy zrobić miejsce dla innej nacji? Leki w aptekach wycofują? Boże,CO z nami robią???!!! Niech będą PRZEKLĘCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- wspaniale, ale badzmy szczerzy, zagraniczne kooperacje, albo zydzi, albo wasze ceny was zjedza, bo przypuszczam nie wielu bedzie se moglo na to pozwolic
- I tak trzymać :) Dobre bo Polskie🇵🇱 👍
- Pracowalem na fermie kur i wiem ze zawsze bylo tak jak ten pan mowil nie bylo chemi sterydow jadlem te kurczaki i zyje i nie wierzcie w te rozne gadanie
- Więcej takich programów o rolnictwie w mn! Pamiętajcie o rolnikach i tradycji chjenopiasta, wieś zawsze była potęgą.