Oglądamy z tatą nowe przyczepy | Czy warto je kupić? | Poszukiwania cz.I | Zasław | Pronar | Fliegl{Informacje

Odtworzeń filmu: 43503
Czas trwania: 12m 19s
Wasza opinia: 863
Ilość reakcji: 121
Opis: Chcesz coś wiedzieć zostaw komentarz. Nasze motto to 100% szczerości albo nic! Subskrybuj, nie pożałujesz! - dziękuję, Pozdrawiam :) Zapraszam na naszą stronę na facebook .

Komentarze


Oglądamy z tatą nowe przyczepy | Czy warto je kupić? | Poszukiwania cz.I | Zasław | Pronar | Fliegl

- Film na podium najczęściej oglądanych! Dzięki że jesteście! To motywacja do kolejnych filmów! Będzie mi miło jak zostawisz ślad po sobie i napiszesz coś odnośnie filmu, chcecie więcej tego typu oględzin? | Jak już jesteś to możesz zostać z nami na stałe klikając w subskrypcje kanału!
Do zobaczenia w kolejnym filmie! Piona!
Ps.. Odnośnie filmu i nawiązania do przyczepy: Przyczepa to pomysł i marzenie taty, ja przyczepy nie chcę ale wiecie jak to jest .
Przyczepa nie ma być brana na prow bo na prow nie dostaniemy się w tym roku raczej.
Fliegla nie mogłem dla Was niestety nagrać, ale myślę że coś innego wymyślimy.
- Zrobisz prezentacje Metaltechu
- Jakie nawozy najlepiej dac pod ziemniaki pozdrawiam
- Ja wolę stara kupić i wyremontować to są porządne socjalistyczne ramy itp ,nowa ładna ale delikatniejsza i bardzo droga nie wiem po ilu latach się zwroci
- Polecam bardzo przyczepy zasław mamy 10 tonową już pare lat spisuje sie bardzo dobrze i w tamtym roku kupiliśmy zasława 12 na kanale u mnie jest filmik. Więc przyczepy zasław polecam bardzo
- Kolego radzie Ci iść do logopedy, masz wadę wymowy sorry ale słuchać Cię nie można.
- P000
- Nie kupuj ZASŁAWA!!!! mam dwie na podwórku od tygodnia bedę walczył z reklamacją.Jjestem tak wkórowony że ..... Jęczmień ozimy sypie się na środku burt. ten nowy system zamków jest do bani zamiast zakleszczć hakami to tylko dociska i przy nasypaniu te zawiasy się odsuwają i jest szpara że jęczmień leci... strach pomyśleć gdybym nasypał najpierw rzepak. Kupiłem dwie (kolejne numery produkcji) i maja inaczej rozwiązane mocowanie rury z zamkami do spodu skrzyni To jakiś koszmar, lepszą szczelność ma przyczepa którą sam wyspawałem po 4 latach użytkowania..... ciąg dalszy nastąpi..
- I to mnie się podoba na twoim kanale że nie robisz reklamy za kasę , tylko pokazujesz prawdę. Trzymaj fason bo wielu reklamuje byle gówno żeby dostać coś za darmo. I jaki sens to oglądać.
- A tak z ciekawości to wie ktoś ile spawacz zarabia u tego "Zdzisława"? 🤣 Bo ja bym mu na wino nawet nie dal.
- A może tu zobacz: Hurtownia pończoch - hurtowniarajstop.pl , doczytać i zobaczyć warto.
- 9:25 ułożenie profili przy tej po prawej jest mocniejsze i tak jak dalej mierzyliscie to nie wiem dlaczego paka wieksza a ten sam tonaż. Może reszta ramy do kitu.
- Jokerfarm miał dwie HLki całkiem fajne i ponoć zmieścił się w 50 tysiącach netto za dwie. Szczerze mówiąc dobrze zrobili, lepiej kasę odłożyć na jakiś inny sprzęt nowy bądź używany.
- Osobiście nie polecam przyczep pronara bo trzeba je uszczelniać na „ziemniaki”
- Szkoda że nie było przyczepy joskin,wielton
- My zakupiliśmy w tym roku zasława 12t wersji long i cenowo do jakości w porównaniu do innych wypada bardzo dobrze.
- A może zobaczyć Ursusa a wytrzymuje tyle samo co inne
- Polecam przyczepę Pronar P612. Pracuje u mnie na gospodarstwie od roku i jestem bardzo zadowolony.
- Ogólnie według mnie pronar naj
- Taki przypadkowy test mi kiedyś wyszedł...Mój Pronar i kolegi Metal Tech stały załadowane pszenicą obok siebie przez tydzień i padało.W Pronar ok,a w Metal Tech dużo pszenicy pooblepianej na łączeniach, po wysypaniu...
- Kurwa. Chłopie to są przyczepy nie samochody klasy premium czepiasz się